خانه / درباره ما

درباره ما

جاده‌خاکی استارتاپی نوپا در حوزه‌ی گردشگری دیجیتال است که از طریق وبسایت، پلی ارتباطی میان گردشگران و افراد بومی هر منطقه می‌زند که گردشگران بتوانند به طور مستقیم از افراد بومی خدمات بگیرند. این خدمات در قالب تجربه‌های بومی خاص هر منطقه (مثلا سفالگری، صیادی، نجوم و …) و یا اقامتگاه‌های بومی موجود در هر منطقه می‌باشد. بعلاوه جاده‌خاکی با راهنمایان گردشگری مناطق مختلف هماهنگ می‌کند و بسته‌های گردشگری که می‌توانند ارائه دهند را در قالب تورهای محلی از طرف خودشان روی وبسایت قرار میدهد. گردشگران می‌توانند از طریق جاده‌خاکی از این خدمات بهره ببرند.

هدف اصلی جاده‌خاکی کمک به توسعه‌ی گردشگری پایدار، اشتغال‌آفرینی برای بومیان هر منطقه و نیز رونق اقتصاد محلی می‌باشد. رویکرد محوری در بسته‌های گردشگری ارائه شده توسط تورلیدرها، بومگردی(اکوتوریسم) است که جزء اولویت‌های مورد تاکید ماست.

این استارتاپ در مسابقه‌ی استارتاپ ویکند گردشگری پایدار دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران که در مهرماه سال ۱۳۹۶ برگزار شد، توانست رتبه‌ی دوم را کسب کند و هم‌اکنون در مرکز رشد سازمان تجاری‌سازی فناوری و اشتغال دانش‌آموختگان جهاد دانشگاهی تهران و تحت حمایت این سازمان و دانشکده‌ی کارآفرینی دانشگاه تهران در حال فعالیت می‌باشد.

تیم جاده‌خاکی هم‌اکنون متشکل از دانش‌آموختگان بااستعداد دانشگاه‌های تهران، شریف و خواجه‌نصیر می‌باشد (http://jadehkhaki.com/team-members) که با جدیت تمام در راه رسیدن به اهداف جاده‌خاکی در حال گام برداشتن هستند.